Göğüs (Meme) Büyütme Operasyonları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Göğüs (Meme) Büyütme Operasyonları

Vildan, 33 yaşında, bir hastanede Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışmaktadır. Yaşamında diyetine çok dikkat etmekte ve haftada en az 4 defa spor yapmaktadır. Aldığı besinlere dikkat ediyor ve sedanter hayattan uzak duruyor olması dolayısıyla; kıyafetlerle, oldukça orantılı bir fiziğe sahip olmasına rağmen, vücudunda ki o hoş görüntü, maalesef mayo veya bikini giydiğinde aynı mutluluğu kendisine vermiyordu. Çünkü kıyafetlerle kamufle ettiği küçük göğüsleri tatil zamanlarında kendisini ele veriyordu. Meme büyütme estetiği geçirdikten sonra, her ortamda orantılı bir fiziğe ve kendine güvenin kadına verdiği güzelliğe o da sahip oldu. Tek pişmanlığı neden bu zamana kadar göğüs büyütme estetiğini düşünmemiş olmasıydı.

Meme Büyütme Estetiği Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi, en çok tercih edilen iki estetik ameliyattan biridir. (Diğeri burun estetiği’dir.) Her yıl pek çok kadın, göğüs estetiği operasyonu geçirerek istediği feminen görüntüye ulaşmaktadır. Meme estetiği operasyonlarında kullanılacak implantın şekli, büyüklüğü, vücutta en doğal görünecek yere göre pozisyon verilmesi, markası gibi operasyon sonucunu önemli oranda belirleyecek değerler Plastik Cerrah için oldukça önemlidir. Plastik Cerraha, operasyon öncesinde ki önemli kriterleri belirlemede yardımcı olacak yeni teknolojik gelişmeler her geçen gün artmaktadır. Bu gelişmelerden biri olan 3D Vectra adında ki son teknolojik cihaz, tüm bu önemli kriterleri operasyon öncesinde, meme estetiği olacak adayın Plastik Cerrah’ı ile birlikte belirlemesini ve daha güvenli ve hazır bir şekilde operasyon kararı almasını sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.