Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları

Günümüzde son yıllarda erkeklerde meme büyümesi yani jinekomasti sorunu sıklıkla görülmektedir. Erkekler meme dokuların da büyüme fark ederek bizlere başvuruda bulunmaktadırlar. Jinekomasti tedavisinde tek çözüm ameliyattır. Estetik cerrahlar tarafından yapılan ve ameliyathane ortamında yapılması gereken operasyonlardır.

Nedeni tam olarak bilinmemekle beraber, pek çok nedene bağlı olabilmektedir.

Jinekomasti ameliyatları için tercih edilen teknikler;

  • Cerrahi Yöntem ile
  • Vaser Liposuction
  • Lazer Liposuction

teknikleri olarak sıralanabilmektedir. Hastalarımızın bize en çok yönelttikleri sorulardan birisi jinekomasti ameliyat fiyatlarıdır. Jinekomasti ameliyatı ücretleri kişiye ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Her şeyden önce erkeklerde meme büyüklüğünün derecesi ve kullanılacak yöntem fiyatı belirlemektedir.

Cerrahi yöntem; günümüzde, eşit derecede meme dokusu alınamaması ve iz kalabilme gibi dezavantajları nedeniyle çok tercih edilen bir yöntem olmamaktadır. Genellikle vaser cihazları veya lazer enerjisi kullanılarak jinekomasti tedavisi yapılmaktadır. Her ikisinin kombinasyonu da tedavi seçenekleri arasındadır. Tüm bu tedavi yöntemlerinden hangisinin size uygun olduğunun belirlenmesi sonrasında jinekomasti ameliyat ücretleri belirlenir.

Mevcut yasalarımız, ameliyat fiyat bilgisi yayınlanmasına izin vermediğinden web sitemizde fiyat bilgisi yayınlayamıyoruz.

Ancak muayeneye gelmeniz veya şehir dışında yaşıyorsanız resimlerinizi göndermeniz durumunda değerlendirmeleriniz yapılabilecek ve hangi yönteme uygun olduğunuz belirlenebilecektir. Buna göre jinekomasti ameliyat planlamanız ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.