Karın Germe Fiyatları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Karın Germe Fiyatları

Doğum sonrası veya aşırı kilo alıp vermelere bağlı olarak karın bölgesinde; kaslarda gevşemeler, deri sarkıklıkları ve yağlanma görülebilmektedir. Bu durum kişilerde hoş olmayan bir görünüme neden olabilir.

İşte karın bölgesinde olan bu deformasyonları çözümlemek maksadıyla; karın kaslarının sıkılaştırılması, fazla yağ ve derinin alınması şeklinde estetik cerrahlar tarafından yapılan ameliyatlar karın germe ameliyatları olarak adlandırılmaktadır.

Karın germe fiyatları kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Kişilerin ihtiyacına göre karın germe ameliyatlarını tam karın germe ve mini karın germe ameliyatları olarak ikiye ayırabiliriz.

Bazen kişiler doğum geçirmiş olsalar bile, karın germe ameliyatı yerine sadece vaser veya lazer liposuction cihazlarının sıkılaştırıcı etkileri kullanılarakta karın bölgesi düzeltilebilir.

KARIN GERME LIPOSUCTION FİYATLARI

Kapsamlı muayeneniz sonrasında, sadece liposuction ameliyatına mı yoksa mini veya karın germe ameliyatlarına mı ihtiyacınız var belirlenerek, ameliyat türünüze göre karın germe ameliyat ücretleriniz belirleniyor olacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.