Lazer Lipoliz Ameliyatı - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Lazer Lipoliz Ameliyatı

Lazer ışığı ile yağ hücresinin eritilmesine dayalı bir yöntemdir. Aynı zamanda elastikiyetini kaybetmiş bağ dokusu ve kollajen parçalanıp, genç bağ dokusu ve kollajen düzelmesini sağlar.

Vücut düzeltme uygulamalarında olabildiğince yenilikçi bir tedavi olan lazer lipoliz bölgesel yağlanma ve cilt gevşekliği tedavisinde düzenli olarak kullanılmaktadır.

Tedavi öncesinde bir ön hazırlık yoktur. En önemli konu hastanın tedaviye uygunluğudur. Lazer lipoliz öncesinde hastanın alerjik olup olmadığı gibi genel sağlık durumu ile ilgili bilgilerin olması gerekir ki buna uygun olarak gereken tedbirler alınabilsin.

Lazer Lipoliz uygulamaları genelde 1 seansta uygulanmaktadır. Yalnızca yağlı dokunun hacmine ve cilt gevşekliğinin fazlalığı seans sayısını arttırılabilir. Uygulamayı 6 ay ara ile tekrarlamak mümkündür.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.