Meme Büyütme Fiyatları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Meme Büyütme Fiyatları

Göğüsler doğum sonrası deformasyon, aşırı kilo alıp vermeler, genetik gibi pek çok nedenle küçük olabilir, sarkabilir ve simetri sorunu gibi problemler ortaya çıkabilir.

Her kişinin vücut ve göğüs kafesi yapısı farklılıklar göstermektedir. Dolayısıyla meme büyütme fiyatları da çoğunlukla standardize edilemez. Kullanılacak silikonun çeşidi, boyutu her kişide farklılık göstermekle beraber, protez takılması esnasında adayın dikleştirmeye ihtiyacı olup olmayacağı da belirlenmelidir.

Protezin yuvarlak veya damla olması, dikleştirme ameliyatıyla beraber yapılıp yapılamayacağı gibi pek çok kriter göğüs büyütme ameliyatı fiyatlarını belirlemektedir.

Yasalar çerçevesinde meme büyütme ücretlerini sitemizde yayınlayamamaktayız. Ancak öncesinde, zaten kişinin tam olarak nasıl bir uygulamaya ihtiyacının olduğunun belirlenmesi mutlaka ki esas fiyat bilgisi için gerekli olacaktır.

Kliniğimizde bulunan 3D Vectra sistemi ile oluşturulan sanal görüntüleriniz üzerinde, hangi çeşit (yuvarlak veya damla gibi ) silikona ihtiyacınız olduğuna ve bu protezlerin boyutlarının sizin vücut yapınıza ve göğüs kafesinize uygunluğuna bakarak ve karşılıklı değerlendirerek sanal görüntünüz üzerinde belirliyor olacağız.

Şehir dışı veya yurtdışından gelecek misafirlerimiz için resim değerlendirmesi sonrasında da bir ön planlama çıkarılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.