Meme Küçültme Ameliyat Fiyatları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Meme Küçültme Ameliyat Fiyatları

Çeşitli nedenlere bağlı olarak kadınlarda, göğüs büyüklüğünün normalin üzerinde olması hayatlarını olumsuz anlamda etkileyebilmektedir.

Estetik görünümü etkilemesinin yanı sıra, kadınlar kıyafet seçiminde sıkıntı yaşamakta ve dış görünümleri psikolojilerini bozabilmektedir.

Meme büyüklüğü sadece estetik açıdan rahatsızlık vermemekte ayrıca bazı sağlık problemlerine de yol açabilmektedir. Meme ağırlığı dolayısıyla memeler sarkmakta ve bu ağırlık, sırt ve bel ağrılarına sebebiyet verebilmektedir. Ayrıca göğüs altı bölgesinde kızarıklık ve pişiklerde görülebilmektedir. Göğüs ağırlığı dolayısıyla, sütyen askıları omuz bölgesinde de yaralara neden olabilmektedir.

Bu sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla, estetik cerrahlar tarafından yapılan ameliyatlara meme küçültme ameliyatları denilir.

Meme küçültme ücretleri değişkenlik göstermektedir. Göğüs küçültme ameliyatı fiyatlarını yasalar izin vermediğinden sitemizde yayınlayamıyoruz. Ancak gerek estetik görünüm açısından gerekse sağlık problemlerine yol açması dolayısıyla kapsamlı bir muayene sonrasında meme küçültme ameliyatı fiyatının belirlenmesi daha uygun olacaktır.

Göğüs küçültme ameliyatı fiyatlarını belirleyen kriterlerden birisi de şüphesiz estetik cerrahın tecrübesidir. Bu ameliyatlar sadece sağlık sorunlarının giderilmesi amacıyla değil, estetik görünüm elde etmek amacıyla da yapılır. Dolayısıyla estetik cerrah, tecrübesiyle göğüsleri ideal ölçüye ulaştırırken, aynı zamanda kişinin vücut proporsiyonuna uygun, estetik bakış açısıyla şekillendireceği bir göğüs görünümü oluşturacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.