Üç Boyutlu Burun ve Meme Estetiği Görünümü (3D Vektra Teknolojisi) - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Üç Boyutlu Burun ve Meme Estetiği Görünümü (3D Vektra Teknolojisi)

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bazı estetik cerrahi ameliyatlarının yaklaşık üç boyutlu görünümü ameliyat öncesinde oluşturulabilmektedir. Bu ameliyatlar burun estetiği, meme büyütme estetiği ameliyatları, göz kapağı ameliyatları ve yağ enjeksiyonları gibi operasyonlardır.

3D Vektra Teknolojisi olarak da adlandırılan bu yeni teknolojik cihazlar, özellikle hastaların, burun estetiği ve göğüs estetiği ameliyat sonrası görünümlerini ameliyat öncesinde yaklaşık olarak her türlü açıdan yüksek çözünürlüklü ve üç boyutlu olarak gösterebilmektedir.

Kliniğimize geldiğinizde Dr Ercan Demiray ile gerçekleşecek 3D Vektra Teknolojisi  ile konsültasyon esnasında ki adımlar aşağıda ki gibidir.

  • Burun estetiği veya göğüs büyütme estetiği ameliyatlarınız için öncelikle sanal fotoğraflarınız oluşturulur.
  • Beklenti ve istekleriniz dinlenir ve ameliyat öncesi ve sizin istekleriniz ile oluşturulan ameliyat sonrası yaklaşık sonuç karşılaştırılır.
  • Burada önemli olan nokta sizin istek ve beklentileriniz belirlendikten sonra, estetik bakış açısı ile size en uygun olan görüntünün Dr Ercan Demiray’ın tecrübe ve tavsiyeleriyle birleştirilerek oluşturulmasıdır.
  • Üç boyutlu oluşturulan görünüm her türlü açıdan hastamıza gösterilir. Böylece önceki görünümünüz ve sonradan oluşturulan görünüm karşılaştırılarak daha emin ve konforlu olarak ameliyat kararı verilir.
  • Hasta ile iyi bir iletişim sağlandığından ameliyat yöntemi, kullanılacak silikonun büyüklüğü, damla mı yuvarlak mı olacağı, vücudunuzda hangi boyut ve yapının en estetik görünümü oluşturacağını sanal olarak görerek doktorunuzla belirlemiş olursunuz.
  • Yine aynı şekilde burun estetiği ameliyatı sonrasında yüzünüzde ki altın orana en uygun burun estetiği üç boyutlu görünümü oluşturulacaktır.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.