Vaser Liposuction Fiyatları - Operatör Doktor Ercan Demiray
Skip links

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser liposuction; estetik cerrahi de, yeni kullanılan yağ alma yöntemlerinden biridir. Vaser liposuction yöntemi bacak,bel, karın, kol, gıdı, basen ve sırt gibi vücut bölgelerinden yağ alımı ve vücuda şekil verme, sıkılaştırma amaçlı kullanılır. Ayrıca bu yöntem erkeklerde meme büyümesi (jinekomasti) için de tercih edilen yöntemlerden biridir.

Vaser liposuction yönteminin lazer liposuction‘dan farkı ultrasonik ses dalgalarının kullanılmasıdır. Bu dalgalar sayesinde istenmeyen yağlar parçalanmaktadır. Vaser liposuction sonrası uygulanan bölgede dalgalı bir görünüm de görülmemektedir.

Vaser liposuction ile yağ aldırma tedavisi, spor ve diyet yaptığı halde yağ fazlalığından kurtulamayan kişiler için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem FDA tarafından onaylanmıştır.  Düşük riskli yağ aldırma yöntemlerinden biridir. Muayene sonrasında cerrah, istenmeyen yağ tabakaları hakkında bilgilendirilir ve bu bölgede çizim yaparak tam olarak uygulama yapılacak bölgeyi belirler.

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser liposuction fiyatları yöntemin uygulanacağı bölgeye ve büyüklüğe göre değişmektedir. Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereği web sayfamızda fiyatları yayınlayamıyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizimle info@ercandemiray.com • estetiksurgery@gmail.com ile iletişime geçebilirsiniz. Dr. Ercan Demiray muayenelerini, İstanbul Bağdat caddesinde ki merkezimizde gerçekleştirmektedir.